Vidiniai breketai

Atsiliepimai

Gintarė K.
Labai ačiū gyd. Eugenijai ir visam kolektyvui už šypsenas ir rūpestį bei už nuostabų darbą. Dabar galiu šypsotis net ir neturėdama progos.
Asta Rokickienė
Kai prieš kelis metus ėmiau ieškoti nepastebimo šypsenos tobulinimo būdo, atradau kliniką „Dantų harmonija“ ir gydytoją Eugeniją, kuri yra laikoma sąkandžio tiesinimo „Incognito“ breketais pradininke Lietuvoje. Jau po pirmojo vizito Eugenija man pasirodė labai šilta, maloni ir profesionali gydytoja. Iki šiol ji kantriai viską paaiškina, atsako į visus kylančius klausimus – o jų aš, smalsuolė, kaskart turiu tikrai nemažai. Patogi klinikos vieta Vilniaus centre, profesionali gydytojų komanda, visos diagnostikos ir gydymo paslaugos po vienu stogu, jauki aplinka – drąsiai galiu rekomenduoti visiems čia apsilankyti.
Vilija, Kaunas
Labai noriu padėkoti už nuostabią šypseną, kuria dabar džiaugiuosi. Ačiū už puikiai atliktą darbą, už patarimus, kantrybę... Noriu palinkėti ir toliau sėkmingai dirbti šioje srityje!
2013-02-28
Monika B., Vilnius
Labai didelis AČIŪ gydytojai Eugenijai ir asistentei Renatai už puikius gydymo sprendimus dėl dantukų tiesinimo, už puikų bendravimą, supratingumą, nuoširdumą ir didelę kantrybę bendraujant visus pusantrų metų. Rezultatu esu patenkinta, dantukai tiesūs, šypsena gražesnė nei tikėjausi.
Jokių nusiskundimų, viskas kuo puikiausia. Gydytojai profesionalūs, klinika puiki, šaunus klinikos kolektyvas, REKOMENDUOJU! Didelis ačiū Jums visiems!
2013-02-28
Mantas D., Vilnius
Ačiū gydytojai Eugenijai bei visam „Dantų harmonijos“ kolektyvui, kuris padėjo sukurti dabartinę šypseną, už nuoširdų darbą bei nuolatinį rūpestį. Taip pat noriu palinkėti sėkmės ateityje. Tikiuosi, kad atmosfera „Dantų harmonijoje“ ir toliau išliks tokia pat šilta ir jauki.
2013-03-21
Laima Š., Vilnius
Kažkur esu girdėjusi, kad gydytojas profesionalas yra tas, kurio vizito pacientai ne bijo, o laukia. Kas kartą peržengusi Jūsų odontologijos klinikos „Dantų harmonija“ slenkstį, žinau, kad pailsėsiu, būsiu maloniai sutikta, aptarnauta ir bus atsakyta į visus mano klausimus, abejones.
Tikiuosi greitai džiaugtis nuostabia šypsena. Didelės stiprybės, energijos gydytojai Eugenijai Bučinskienei ir sėkmės visam kolektyvui!
2013-05-27
Artūras Vaicekauskas, Vilnius
Miela gyd. Eugenija,
Nuoširdžiai dėkoju už dantų tiesinimą. Rezultatai pranoko lūkesčius. Puikus darbas, nuostabus bendravimas. Būtinai rekomenduosiu Jūsų kliniką kitiems. Sėkmes Jums!
2013-10-01

Palikite atsiliepimą