Vidiniai breketai

Kas yra vidiniai breketai?

Vidiniai breketai tvirtinami prie vidinių dantų paviršių iš liežuvio pusės, tad niekas net neįtars, kad jūsų burnoje yra dantis koreguojantis įtaisas! Breketus „Incognito“ drąsiai galima vadinti šių dienų ortodontijos aukštuoju pilotažu. Breketai gaminami iš specialaus lydinio, todėl yra itin ploni ir plokšti, optimaliai priglunda prie vidinio danties paviršiaus.

„Incognito“ sistemos vidiniais breketais gali gydyti tik specialius kvalifikacinius mokymus baigę ortodontai. Lietuvoje kol kas yra vos keli gydytojai ortodontai, turintys oficialius sertifikatus, leidžiančius dirbti su šiais breketais. Viena iš tokių specialisčių – klinikos „Dantų harmonija“ ortodontė Eugenija Bučinskienė.

Vidiniai breketai gaminami įvertinus kiekvieno paciento dantų ir žandikaulio būklę. Breketai projektuojami ir gaminami pasitelkiant naujausias kompiuterines technologijas (trimatį skenavimą, modeliavimą), tai leidžia tiksliai apskaičiuoti breketo priklijavimo vietą ant danties, krūvį, kurį turi patirti dantis ir kita. Visa tai užtikrina maksimalų gydymo rezultatą.